Váš nákupný košík je prázdný!

Zatvor
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Odporúčané
Vitajte v FITSTYLE.SK
 
BSN Nitrix AVPT 360 tablet

BSN Nitrix AVPT 360 tablet

Výrobca: BSN NUTRITION
Model: BSN Nitrix AVPT 360 tablet
Dostupnosť: Vypredaný
Cena: 46,60€

Popis BSN NITRIX AVPT 360 tbl

Informácie výrobcu:

Nitrix = 24 hodinové železné napätie svalstva

Rýchlejšie zásobovanie kyslíkom, živinami a rastovými látkami, ktoré anabolizujú svalstvo

Svetová jednotka medzi súčasnými NO výrobky s postupným uvoľňovaním

Je poháňaný unikátnou technológiou zväčšovania buniek CEM3

Základ akéhokoľvek špeciálneho výživového programu s cieľom byť masívny

BSN Nitrix je katalyzátor, ktorý udržiava v tele dlhotrvajúce anabolizujúce reakcie svalového napätia.  

Dávkovanie:Nitrix sa odporúča užívať na prázdny žalúdok.do 90 kg 3 tbl. 3x denne 30-45 minú pred jedlom. Ak zabudnete, tak až 2 hodiny po jedle.Nad 90 kg 4x denne 30-45 minú pred jedlom, každý deň.  

Balenie: 360 tbl.  

Pamätáte si tie okamžiky v posilovni, kedy všetko bolo jednoducho skvelé? Mali ste silu ako byvol, činky sa zdali ľahšie ako obvykle. Každé opakovanie a každú sériu ste zvládali bez väčšej námahy. Vaša postava vyzerala dokonalo a svaly boli tak plné a napumpované, že to vyzeralo, ako by ste práve pribrali 5 kg svalov. Celú dobu, čo ste boli vo fitcentre a dokonca i potom doma, ste nemohli odtrhnúť oči od zrkadla a dookola si opakovali „Kiež by som mohol vyzerať takto stále!“

A teraz pozor! Čo keby taký deň, okamžik, tréning a taký vzhľad boli možné kedykoľvek? Áno, skutočne existuje jeden výrobok, ktorý má schopnosť vytvoriť tento vyhľadávaný stav absolútnej dokonalosti tela. Niečo čo nebude trvať iba 2 hodiny počas a hneď po tréningu, ale 24 hodín denne, 7 dní v týždni.  

NITRIX – dokonalá veda v oblasti NO!

Nitrix si rýchlo vybudoval povesť najznámejšieho a najúspešnejšieho NO doplnku vo svete. Je vrcholom viac než ročného výskumu, vývoja a testovania.

Najjednoduchší spôsob, akým vysvetliť fungovanie Nitrixu je jeho prirovnanie k rúcajúcej sa hrádzi. Hrádza slúži ako regulátor vody, zabraňujúci jej voľnému odtekaniu z nádrže do riek a kanálov. Keby sa nádrž pretrhla, všetka voda by obrovskou silou vytiekla, úplne naplnila všetky svoje tepny – rieky a kanály a presiakla pôdou.

Nitrix takto rozbíja vnútorné telesné hrádze – otvára krvné kanáliky a spôsobuje zvýšený prívod krvi do svalov. Tým úplne naplní všetky svaly potrebnými živinami, ktoré sú obsiahnuté v tejto ojedinelej formuly a ktoré umožnia razantné zväčšenie ich objemu.

Nitrix naštartuje transportný zásobovací systém, zaplaví svaly krvou bohatou na živiny a spôsobí konečný anabolický rast svalov za súčasného znižovania tukového tkaniva.  

Sprievodca 4 týždennou transformáciou za pomoci BSN Nitrix: 1. týždeň Vaše telo je vo fáze naplňovania sa NO. Objavujú sa prvotné účinky – plno napumpované svaly. Nitrix podporí trvalé napumpovanie svalov a zlepší celkový tvar vašej postavy. Budete vyzerať lepšie a to i mimo fitcentrum. 2. týždeň Nitrix práve naštartoval transformačný proces. V priebehu druhého týždňa zreteľne uvidíte a ucítite zmeny vyvolané účinkami Nitrixu. Vaša sila, výdrž a schopnosť regenerácie sa výrazne zlepší. Vaše svaly budú plnšie a tvrdšie. Nitrix podporí neustáli príliv živín do svalov, vďaka väčšej sile a lepšej schopnosti regenerácie budete omnoho aktívnejší a výkonnejší.

Nitrix však nie je určený výhradne pre tých, ktorí túžia iba po väčšom a tvrdšom bicepse - zaznamenáte tiež väčšiu pohlavnú sviežosť. Nitrix spôsobí zvýšený prítok krvi do mužského pohlavného orgánu, ktorý tak bude objemnejší a tvrdší. 3. týždeň Metamorfóza je v plnom prúde a je to len a len lepšie. Ucítite ako je vaša kože obtiahnutá okolo svalov, cievy budú rapídne zväčšené. Budete mať veľmi tvrdé, napumpované svaly, ktoré takto vydržia počas celého dňa. Vaša regenerácia bude takmer okamžitá, sila a výdrž raketovo vzrastú, nárast čistej svalovej hmoty bude zrejmý. V tomto okamžiku sa vás každý vo fitcentre bude pýtať: „Čo berieš?“. 4. týždeň a ďalej Každý deň budete môcť v zrkadle pozorovať čím ďalej svalnatejšiu postavu. Získate takú hladinu svalovej hmoty a jej hustoty, ktorú mnoho iných jedincov dosiahne až po rokoch intenzívneho tréningu. Pokiaľ si myslíte, že už je to dobré, tak pozor – S Nitrixovou premenou môže zájsť ešte o poriadny kus cesty. Každým ďalším týždňom budete môcť pozorovať zlepšenie svalnatosti, napumpovanie, sily a schopnosti regenerácie. Nitrix podporí celkovú transformáciu vašej postavy a zväčšenie svalovej hmoty, ktorá zostane i v mimotréningovom období. Nitrix taktiež poopraví schopnosť organizmu lepšie využívať živiny z potravy a redukovať tak tukové tkanivo – u mnohých jedincov bol po 12 týždennom užívaní Nitrixu zaznamenaný 1-3% úbytok hladiny tuku!  

Složení (3 tablety obsahují):

ACE3 (triple action nitric oxide matrix) - 3000 mg (l-arginine AKG, l-arginine ethyl ester a l-citruline) vitamin B9 - 200 mcg

CRTS2 - 1565 mg (AVPT - CEE beta-alanine, sodium creatine phosphate matrix, creatine alpha amino-n-butyrate)

Phosphoplexx (di-calcium phosphate, di-potassium phosphate, sodium phosphate)

NAD (nicotinamide adenine dinucleotide).

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie:  Najhoršie             Najlepšie

Opíšte prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Štítky BSN, Nitrix, AVPT, 360tablet