Váš nákupný košík je prázdný!

Zatvor
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Odporúčané
Vitajte v FITSTYLE.SK
 
Scitec ANABOLIC WHEY 2300 g

Scitec ANABOLIC WHEY 2300 g

Výrobca: SCITEC NUTRITION
Model: Scitec ANABOLIC WHEY 2300 g
Dostupnosť: Vypredaný
Cena: 48,50€

Dostupné varianty:


* Príchuť:

Srvátkový proteín je bezpochyby TEN proteín pre kulturistov. A Anabolic Whey je TEN suplement, ktorý by ste mali brať, pokiaľ je vašim cieľom zväčšenie svalovej hmoty, spaľovanie tuku a zlepšenie zdravia.

Srvátka má najvyššiu biologickú hodnotu spomedzi zdrojov bielkovín a dáva zmysel suplementovať srvátkovým proteínom, keďže je ťažké ho prijať z jedla vo významnejšom množstve. Anabolic Whey je plný tých správnych aminokyselín, proteínových mikrofrakcií a peptidov. Anabolic Whey sa ľahko trávi, je instantný a dostupný vo fantastických plných príchutiach.

 

Zloženie(príchuť čokoláda)

  • Anabolic Whey bielkovinová matrix (mikro-ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, mikro-ultrafiltrovaný srvátkový izolát, srvátkový izolát získaný iónovou výmenou, hydrolyzované srvátkové peptidy)
  • holandské kakao
  • prírodné a umelé arómy
  • xantanová guma
Návod na použitie

Anabolic Whey môže byť užívaný spolu s iným jedlom na zvýšenie obsahu bielkovín alebo samostatne v závislosti na diéte. V závislosti na vašich potrebách, užívajte 1-4 dávky denne.

 

Upozornenie

Obsahuje zdroj fenylalanínu. Nevhodný pre osoby trpiace fenylketonuriou. Pred používaním sa poraďte s telovýchovným lekárom. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie:  Najhoršie             Najlepšie

Opíšte prosím kód z obrázku do poľa nižšie: