Váš nákupný košík je prázdný!

Zatvor
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Odporúčané
Vitajte v FITSTYLE.SK
 
Scitec 100 Hydrolized Beef Isola
Akcia

Scitec 100 Hydrolized Beef Isola

Výrobca: SCITEC NUTRITION
Model: Scitec 100 Hydrolized Beef Isolate Peptides 900 g
Dostupnosť: Vypredaný
Cena: 26,00€ 23,00€

Dostupné varianty:


* Príchuť:

100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES*

Veľmi Čistý, Bez Cukru!

 

FOUAD „HOSS” ABIAD
IFBB Pro, 2014 Dallas Pro 2nd, 2013 Toronto Pro 2nd
Team Scitec

S obsahom bielkoviny so 100%-ným pôvodom z hovädzieho mäsa!

 

Hovädzie mäso má v kruhu tvrdo trénujúcich, cieľavedomých športovcov, legendárny status. Množstvo ľudí pociťuje viditeľnejší rast počas konzumácie hovädzieho mäsa, ako je to pri takom istom príjme bielkovín z kuracieho mäsa. Prečo by si nemohol konzumovať hovädzí bielkovinový nápoj, keď je táto základná surovina už dosiahnuteľná?

Naša formula 100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES je úplnou bielkovinou hydrolyzovaných hovädzích peptidov. Pri ich získavaní sa miesto chemických látok získava optimálny hydrolyzát z čerstvého, hormóny neobsahujúceho hovädzieho mäsa, aplikáciou tlaku. Výsledkom je vynikajúca stráviteľnosť, rozpustnosť a využiteľnosť.

Úplné bielkoviny, akou je aj naša, zabezpečujú pre organizmus všetky typy esenciálnych aminokyselín, vrátane deviatich (histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín), ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť samo, preto ich musí prijať potravou.

100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES je 390% koncentrovanejším zdrojom bielkovín, než prvotriedna, beztuková oblička. V hovädzích bielkovinách sa nevyskytuje prídavok kreatínu. Prečo by si spájal užívanie kreatínu a jeho presné (alebo práve nepresné) dávkovanie, užívaním bielkovinového produktu? My v tom nevidíme žiadny zmysel! Mnoho hovädzích bielkovín má zlú chuť. Naša hovädzia bielkovina je chutná, pokojne si ju môžeš vyskúšať.

Bielkoviny prijaté stravou sú zdrojom dusíka a životu dôležitých aminokyselín, ktoré sú pre telo nevyhnutné k tvorbe tkanív a k ich zachovaniu. 100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES tak prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.*

 

 

CEDRIC „THE ONE” MCMILLAN
IFBB pro, FIBO Power Pro 2013 Champion, New York Pro 2012 Champion
Team Scitec

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).
 

Dávkovanie

Rozmiešajte denne 1 dávku (30 g - 2⁄3 odmerky) v 250 ml vody. Na prípravu odporúčame používať šejker so sitkom. Pred použitím poriadne pretrepať. Konzumujte po tréningu.
 

Informácie pre alergikov

Obsahuje mlieko. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy. Obsahuje sójový lecitín.
 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi!
 

Príchute

Jahodový krém, mandľa-čokoláda, vanilka
 

Balenie

900 g - 30 dávok 1800 g - 60 dávok

 
 

Nutrition information

Serving size: 30 g (2/3 scoop)
30 g RI%* 100 g   30 g RI%* 100 g
Energy 479 kJ 6% 1592 kJ   Protein 25 g 50% 83 g
  114 kcal   379 kcal   Salt 0.41 g 7% 1.4 g
Fat 1.5 g 2% 5 g   Fiber <0.5 g   <0.5 g
of which Saturates 0.5 g 3% 1.7 g          
Carbohydrates <0.5 g 0% <0.5 g          
of which Sugars 0 g 0% 0 g          
 
*RI%: Reference Intake of an average adult (8400 kJ/2000 kcal).
 

Zložky

Almond Chocolate: Hydrolyzed Beef Peptide Protein, Flavors (Chocolate, Almond), Fat-Reduced Cocoa Powder (10-12%), Emulsifier (Soy Lecithin Powder), Thickener (Xanthan Gum), Sweeteners (Acesulfame K, Sodium Cyclamate, Sucralose).

Strawberry Cream: Hydrolyzed Beef Peptide Protein, Acidity Regulator (Citric Acid Anhydrous), Flavors (Strawberry, Wild Berry), Emulsifier (Soy Lecithin Powder), Thickener (Xanthan Gum), Color (Beetroot Red), Sweeteners (Sodium Cyclamate, Acesulfame K, Sucralose).

Vanilla Delight: Hydrolyzed Beef Peptide Protein, Flavors (Milk Caramel, Vanilla), Emulsifier (Soy Lecithin Powder), Thickener (Xanthan Gum), Sweeteners (Acesulfame K, Sodium Cyclamate, Sucralose).

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie:  Najhoršie             Najlepšie

Opíšte prosím kód z obrázku do poľa nižšie: